| STRONA GŁÓWNA | CERTYFIKATY | KUPUJ TANIEJ | REJESTRACJA | DO SKLEPU | KONTAKT | MAPA SERWISU |

punktor

Definicja witaminy

punktor

Zestawienie witamin

punktor

Witamina A

punktor

Witamina B

punktor

Witamina C

punktor

Witamina D

punktor

Witamina E

punktor

Witaminy z CaliVita

punktor

Witaminy syntetyczne

punktor

Nadmiar witamin

punktor

Znaczenie pierwiastków

punktor

Wapń jest ważny

punktor

Niedobory magnezu

 

NASZ SKLEP

HYZOP

Nigdzie nie kupisz taniej !!!

 

 


Menopausal Formula - WITAMINY NATURALNE I MINERAŁY

MenopausalFormula

MENOPAUZA, NADCIŚNIENIE TĘTNICZE, UDERZENIA GORĄCA, NADMIERNE POCENIE SIĘ, CUKRZYCA.

Lion Kids + Vitamin D - WITAMINY NATURALNE I MINERAŁY

Lion Kids + Vitamin D

BETA-KAROTEN, WITAMINY D, E, C, WITAMINY Z GRUPY B, A, ORAZ SKŁADNIKI MINERALNE: WAPŃ, FOSFOR, JOD, ŻELAZO, MAGNEZ, MIEDŹ, CYNK, MAGNEZ, POTAS, SELEN I CHROM.

WITAMINY Z CaliVita®

"Na całym świecie, CaliVita® International propaguje nowy, pod względem jakości, styl życia.
Pod pojęciem tym kryje się prowadzenie zdrowego stylu życia, którego obecnie nieodłączną częścią - oprócz regularnego uprawiania ruchu i zdrowego odżywiania się - jest również systematyczne zażywanie suplementów żywieniowych."

CaliVita® International jest światowym liderem w promocji zdrowego stylu życia, racjonalnego sposobu odżywiania się, oraz dystrybucji kompleksowych dodatków żywieniowych.
W swojej ofercie ponad stu produktów, CaliVita® proponuje między innymi:

 • Witaminy, przeciwutleniacze i preparaty mineralne.

 • Preparaty pochodzenia roślinnego, naturalnego.

 • Preparaty uzupełniające codzienną dietę i wspomagające profilaktykę zdrowotną.

 • Preparaty poprawiające ogólną sprawność fizyczną.

 • Preparaty wspomagające leczenie.

 • Preparaty wspomagające odchudzanie.

 • Preparaty adresowane do wszystkich grup wiekowych i każdej grupy krwi.

 • Wysokiej jakości kosmetyki.

Produkty CaliVita®, to produkty z najwyższej półki, projektowane i wytwarzane z uwzględnieniem najnowszych osiągnięć wiedzy i techniki. W kwestii jakości nie pozostawiono tu miejsca na jakiekolwiek kompromisy. Są bardzo często jedynymi w swojej klasie lub rodzaju, produktami dostępnymi w Polsce. Oto kilka ważniejszych cech tych produktów:

 • Suplementy diety z CaliVita® produkowane są zgodnie z normami GMP  i posiadają certyfikaty wymagane jedynie przy rejestracji leków. Pod tym względem są jedynymi na polskim rynku. Posiadają też wszelkie zezwolenia i certyfikaty niezbędne w Polsce.

 • Oferowane przez CaliVita® suplementy diety, zawierają minerały w postaci związków chelatowych. Organizm człowieka przyswaja je najlepiej w takiej formie.

 • W produktach z CaliVita® zastosowano tzw. metodę „przedłużonego działania”. Składniki utrzymują swój optymalny poziom we krwi nawet 10 – 18  godzin.

 • W dalszym ciągu, po dziś dzień, chyba tylko w ofercie CaliVita® znajdziemy produkty naturalne, wytwarzane z zastosowaniem procesu liofilizacji. Ten nowoczesny proces przetwarzania, pozwala zachować wszelkie walory lecznicze świerzego surowca.

 • Tylko CaliVita® (na świecie), posiada w swej ofercie multiwitaminy dostosowane do poszczególnych grup krwi.

 • Oferta CaliVita®, w swej klasie jest bardzo obszerna, a produkty adresowane są do każdej grupy wiekowej i nie tylko.

 • Specyfiki są dystrybuowane w dużych opakowaniach, wystarczających często na kilka miesięcy, co jest wygodne dla użytkownika, minimalizuje ich cenę, oraz pomniejsza problem utylizacji opakowań.

Umiarkowana, lub czasem nawet niska cena jednostkowa, to dodatkowy atut specyfików z CaliVita®. Zaś przy uwzględnieniu ich bardzo wysokiej jakości, znakomitej przyswajalności i skuteczności, cena ta staje się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Mając na uwadze w/w zalety produktów z CaliVita® International, nie sposób nie przyznać, iż są to produkty godne uwagi. Wielu konsumentów produktów z CaliVita® International zgodzi się ze mną, że korzystanie z ich wyjątkowych zalet, może sprawić każdemu jedynie satysfakcję.

LIOFILIZACJA
Najnowszą technologią zachowawczą przy produkcji preparatów na bazie składników naturalnych, jest liofilizacja. Liofilizowany preparat zachowuje wszystkie biologicznie czynne składniki lecznicze. Technologia ta, jest jeszcze przez producentów stosunkowo rzadko stosowana. W ten sposób przygotowywane jest np. pożywienie dla astronautów.
Naturalne preparaty z CaliVita
®, są właśnie przygotowywane z zastosowaniem procesu liofilizacji.

Dla przykładu, od wielu już lat, oferowany jest na rynku przez kilkudziesięciu producentów sok z owocu NONI. Jak mi jednak wiadomo, po dziś dzień, tylko w ofercie CaliVita® dostępny jest sok otrzymywany metodą liofilizacji. Reszta znanej mi oferty rynkowej, to soki pasteryzowane, które ze względu na zastosowaną metodę utrwalania pozbawione są wielu cennych dla zdrowia właściwości.

CHELATY
Minerały w formie związków chelatowych wchłaniają się do 10 razy lepiej od form półsyntetycznych. Oceniono, że wchłaniają się w ilości 92 - 95% czyli praktycznie w całości. Takie właśnie formy minerałów zawierają znakomite specyfiki z CaliVita.
Ich przeciwieństwo stanowią produkty mineralne oraz multiwitaminy innych producentów, w których minerały wytrącane są w procesie chemicznym, tworząc tzw. półsyntetyki. Te zaś wchłaniają się zaledwie w wysokości 2 - 5% jak np. w przypadku preparatów zawierających chemiczne formy żelaza.
Zatem przy stosowaniu preparatów półsyntetycznych z apteki, większość składników przyswaja się w niewielkiej ilości, a reszta jest wydalana z organizmu, obciążając przy tym wątrobę, upośledzając inne funkcje organizmu, lub nawet powodując zatrucia.

 

Full Spectrum - WITAMINY NATURALNE I MINERAŁY

Full Spectrum

PAMIĘĆ, KONCENTRACJA, PAZNOKCIE, WŁOSY, URODA, WZMOCNIENIE ORGANIZMU.

Vital A - WITAMINY NATURALNE I MINERAŁY

Vital A

ODPORNOŚĆ, WIRUSY, INFEKCJE, ALERGIA, SZKORBUT, NADCIŚNIENIE.

New Life - WITAMINY NATURALNE I MINERAŁY

New Life

PREPARAT NATURALNY, DLA KOBIET PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO CIĄŻY, DLA KOBIET W CIĄŻY, ORAZ DLA MATEK KARMIĄCYCH PIERSIĄ.

Strong Bones Plus - WITAMINY NATURALNE I MINERAŁY

Strong Bones Plus

OSTEOPOROZA, BÓLE KRĘGOSŁUPA, BÓLE KRZYŻA, ŁAMLIWOŚĆ KOŚCI, KAMIENIE NERKOWE, ALERGIE, KRZYWICE.

Deklaracja CaliVita® International - cytat:

"CaliVita® - najwyższa jakość"

"Jedyną i najwyższą wartością w życiu człowieka jest ŻYCIE samo w sobie. Wszystko, co służy jego zachowaniu, poprawie i „upiększeniu” stanowi dobrą inwestycję. A najbardziej istotnym elementem tych poczynań jest konsekwentna profilaktyka zdrowotna.

Tę najważniejszą wartość – ZDROWIE – staramy się zapewnić naszym Klubowiczom, oferując najwyższej jakości suplementy diety, a otrzymaną z każdych zakupów złotówkę przeznaczyć na badania i rozwój produktów. Zarówno Zarząd Firmy, jak i współpracownicy wierzą, że zdrowie klientów warte jest wszelkich wysiłków, wiedzy i pieniędzy. Podobne przekonanie podzielają klubowicze CaliVita®.


Suplementy CaliVita posiadają certyfikaty (atesty) GMP i FDA

Lion Kids C - WITAMINY NATURALNE I MINERAŁY  Full Spectrum - WITAMINY NATURALNE I MINERAŁY  C Plus Flavonoids
- WITAMINY NATURALNE I MINERAŁY  Beta Carotene - WITAMINY NATURALNE I MINERAŁY  C 500 - WITAMINY NATURALNE I MINERAŁY  Mega B Complex - WITAMINY
NATURALNE I MINERAŁY   Lion Kids + Vitamin D - WITAMINY NATURALNE I MINERAŁY  Senior Formula - WITAMINY NATURALNE I MINERAŁY  Vital A -
WITAMINY NATURALNE I MINERAŁY  Vitamin E - WITAMINY NATURALNE I MINERAŁY  Energy & Memory - WITAMINY NATURALNE I MINERAŁY

Copyright ©  •  doktorwitamina.pl  2010  •  wszelkie prawa autorskie zastrzeżone